Hakkımızda

UZUN DÖKÜM Otomotiv Makina İmalat ve İnşaat San.Tic. Ltd Şti; Konya'da Pik döküm ve Sfero Döküm sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yıllardır döküm sektörüne hizmet veren firmamız, döküm ürün taleplerine profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Sektörde ismimizden güvenle söz ettirebilmek amacıyla konusunda öncü ve tercih edilen firma olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun kaliteli ürünlerin üretimini yapmak ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine rehber edinerek sürekli iyileştirmeyi bütün birimlerinde hayata geçirmek için gayret göstermektir.

Günümüz teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek yılların verdiği tecrübeyi ürüne dönüştüren ve kalitesinden ödün vermeden sektördeki değişime ve gelişime öncülük ederek rekabette önemli avantajlar sağlayan bir firma haline gelmiştir.

Firmamızda; Kaliteli sfero çelik ve pik döküm, 3 - G - 78 ve 70 arası sfero döküm, GG - 20 ve 25 pik döküm ürünlerin dökümü yapılmaktadır. Müşterilerimizin tüm özel döküm yedek parçaların dökümlerini de yapmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

Menü
Yukarı ÇıkYukarı Çık